הדברה בחיפה

הדברה בחיפה עם חברת זבנג

אם הגעתם למצב שהנמלים ממש מנידות שינה מעינכם או שהיונים לא מפסיקות לקרקר במרפסת, אז כדאי לשקול את הפתרון של הדברה מקצועית . במהלך החיים שלנו אנו נפגשים ומתמודדים בביתנו עם מזיקים שונים כמו נמלים או מכרסמים . המזיקים הללו מסבים לביתנו נזק רב ומורידים את איכות חיינו. בעבר הלא רחוק היה בפנינו רק פתרון אחד של הדברה, בדרך כלל הדברה הייתה עם רעל מסוכן ביותר שהיינו צרכים לעזוב את הבית לכמה ימים לאחר ההדברה, וזאת מפני שהחומר שהשתמשו בו המדבירים היה רעיל לאדם. כיום ישנם בשוק מגוון של טכניקות לסילוק המזיקים, השיטות הללו לרוב עברו שכלולים טכנולוגים עד שהגיעו לתוצאה הרצויה, והיא פגיעה רק במזיקים ולא בבני אדם . החומר שהמדברים משתמשים בו כיום מתפרק מהר מאוד לאחר שהוא פוגע במזיקים, ואינו מכיל חומרים מסרטנים . כיום למשל בהדברה הכימית משתמשים בחומרים שנועדו לסלק רק סוג מסוים של מזיקים ( חומר שפוגע רק בג'וקים) . האופציה הכימית היא כמובן היקרה יותר ולכן כדאי להשתמש בה מתי שבאמת הכרחי לפתרון הבעיה

שיטות נוספות להדברה בחיפה

עוד שיטה בדרגה יותר מתקדמת היא ההדברה הביולוגית, בשיטה זאת המדביר מביא אל האזור המוכה בחרקים את אויביהם הטבעים (למשל חיידקים שגורמים לפגיעה ולמוות לחרקים), רצוי לשם כך לקחת מדביר מקצועי שמתמחה בשיטה. עוד שיטה שתופסת בשנים האחרונות תאוצה היא ההדברה הירוקה, בהדברה זו המדביר משתמש רק בחומרים טבעיים בעלי רמת רעילות נמוכה שידידותיים לסביבה. שיטה זאת בהבדל מהשיטה הביולוגית מתאימה יותר לשימוש הביתי ופחות לשימוש בחקלאות.

באילו סוגי מזיקים ההדברה היא הכי אפקטיבית

ישנם סוגי מזיקים שהכי מטרידים אותנו בבית ומהם אנו רוצים להיפתר, כמו למשל מחרקים ( יתושים מקקים נמלים וכדומה).לרוב בשימוש הביתי כדאי להשתמש בחברות הדברה מקצועניות ולא בתכשירים ביתיים מפני שחברות הלו יתנו פתרון יותר עמיד לאורך זמן.

להזמנת שירותי הדברה בחיפה של חברת זבנג חייגו – 050-5688240.

הדברה בחיפה מחירים שווים לכל כיס

זבנג – חברת הדברה בחיפה

חברת זבנג – מדבירים לעניין, מספקת שירותי הדברה בחיפה במהירות וביעילות. אנו דוגלים במקצועיות חסרת פשרות והקפדה על רמת עבודה גבוהה וביצוע קפדני של כלל עבודות הריסוס וההדברה. אנו יודעים כי המזיקים עלולים לצוץ בכל רגע ולשנות את העולם שהכרנו עד כה, לכן אנו זמינים לשירותכם 24/7 מסביב לשעון, בחיפה ובקריות. כל שנותר לכם הוא ליצור קשר ולגלות עוד על השירותים וסוגי ההדברה השונים אותם אנו מציעים לשירותכם.

איך בוחרים חברת הדברה בחיפה?

סובלים מבעיית מזיקים בבית או בגינה? בין אם חרקים, זוחלים, מכרסמים או אפילו יונים, האפשרויות הן רבות מידי לכל המזיקים אשר עלולים לפקוד את ביתנו מבלי רשות. בשעה אנו נתקלים במזיקים הללו אנו חייבים לפנות במהרה אל חברת הדברה מקצועית אשר תטפל בבעיה זו במהירות וביעילות. בעת שאתם מחפשים חברת הדברה, שימו לב לנקודות הבאות:

  • תעודת הסמכה – הדבר הראשון אותו צריך לוודא הוא העובדה כי החברה הנבחרת הינה בעלת תעודת הסמכה ממשרד הבריאות ומהמשרד להגנת הסביבה.
  • תעודת מדביר – על מנת שמדביר יוכל לעסוק במקצועו הוא חייב כי תהיה לו תעודת מדביר מורשה.
  • חומרי ההדברה – שאלו את המדביר באילו חומרי הדברה הוא משתמש. דבר זה הינו חשוב במיוחד כיוון שיש לוודא כי החומרים בהם הוא משתמש אכן ידידותיים לנו ולא יגרמו נזקים בריאותיים לבני האדם או לחיות המחמד שלנו.

לא מחכים לרגע האחרון

כשמדובר במזיקים למיניהם ישנה חשיבות רבה בטיפול מיידי בבעיה. במידה ואין תטפלו במזיקים הם עלולים להמשיך ולהתרבות ולגרום נזקים שונים לביתכם. גם בעת מעבר לבית חדש מומלץ לשוחח עם חברת זבנג – מדבירים לעניין, זאת מתוך מטרה לוודא כי השטח פנוי ממזיקים שונים. אין דבר מתסכל יותר מלעבור לבית חדש ולגלות פתאום כי הדיירים הנוכחיים שלו הם עכברים אשר מכרסמים כל דבר אשר עומד בדרכם. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות עוד על השירותים השונים של חברתנו.

זבנג - חברת הדברה בחיפה

מדביר בחיפה 24 שעות

מדביר בחיפה הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר. הוא יכול לסייע לכם להיפטר מכל אותם מזיקים אשר הופיעו לפתע בביתכם והרסו את חוויית המגורים בבית. בין אם מדובר בחולדות, חרקים או אפילו יונים, הרי שחברת זבנג – מדבירים לעניין יכולים להעניק לכם את שירותי ההדברה המקצועיים ביותר בתחום אשר יפטרו אתכם מכל אותם מזיקים. אנו מקפידים להעניק שירות ברמה גבוהה במחירים ההוגנים ביותר.

על שיטות הדברה שונות מפי מדביר בחיפה

בשעה שאנו סובלים מבעיה של מזיקים ישנו הכרח למציאת הפתרון המתאים ביותר לבעיה זו. בעוד שבעבר לא היה משנה באילו חומרים המדבירים משתמשים, הרי שהיום קיימות מודעות גבוהה בהרבה לגבי הפן הבריאותי והנזקים לסביבה שחומרים אלה יכולים לגרום. על כן קיימות כיום שיטות שונות בהן ניתן להיעזר על מנת להיפטר מן המזיקים השונים.

  • שיטה כימית – זוהי למעשה השיטה הוותיקה והנפוצה ביותר להדברה. בה עושים שימוש בחומרים כימיים אשר קוטלים את כל המזיקים. חומרים אלו יעילים במיוחד בקטילה ובמניעה של חזרתם של המזיקים לתקופה מסוימת.
  • שיטה ירוקה – שימוש בשיטה הכימית העלה חששות רבים בנוגע להשלכות החומרים על הבריאות שלנו ושל חיות המחמד שלנו. על כן התפתחה שיטה אשר עושה שימוש בחומרי הדברה טבעיים אשר מאפשרים להיפטר מן המזיקים ביעילות רבה.
  • לכידת מזיקים – ישנם מזיקים, כמו מכרסמים למיניהם, אותם ניתן ללכוד מבלי ההכרח להשתמש בחומרים כימיים. ניתן להציב מלכודות עם פיתיונות שאינם רעילים וללכוד את המזיקים ביעילות.

זבנג – מדביר בחיפה עם תוצאות אפקטיביות באחריות

חברת זבנג – מדבירים לעניין עושים שימוש בחומרים המאושרים לשימוש על ידי המשרד לאיכות הסביבה. אנו מקפידים על ביצוע עבודה מקצועית ברמה גבוהה תוך הקפדה על בריאותם של בני האדם ובעלי החיים שלכם. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה אשר תתעורר בנושא. נשמח לייעץ לכם על שיטות ההדברה המתאימות ביותר לצרכים ולדרישות שלכם ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר כך שתוכלו לקבל את ביתכם נקי מן המזיקים השונים.

מדביר בחיפה עם תוצאות אפקטיביות באחריות

מדביר בחיפה לכל סוגי ההדברות

מדביר בחיפה – בוחרים זבנג!

איך בעצם יודעים לבחור איש מקצוע כמו מדביר חרקים? האם מדובר על שאיפה מילדות או על משהו שנבחר במהלך הדרך? האם הרגע שבו נצפה מקק במטבח הבית והאימא זינקה ממקומה בנחישות וקראה לאבא הוא זה שהפך את הבחירה לברורה יותר? קשה לשים את היד או את האצבע על הנקודה הספציפית, אך ללא ספק, העולם שלנו היה בעייתי יותר ללא מדביר מקצועי.

מדביר בצפון הארץ או בכלל הוא מדביר מקצועי אשר אינו מפסיק ללמוד, להשתלם ולהתמקצע בשלל החידושים והפיתוחים בעולם ההדברה, הטומן בחובו שימוש בחומרים בעייתיים ורעילים מבחינה בריאותית ותברואתית. עולם ההדברה נע לכיוון ההדברה הירוקה, האקולוגית, וכל מדביר המכבד את עצמו כבר מציע ללקוחותיו שירותי הדברה אורגניים, שהם יותר טבעיים, פחות רעילים ופחות מסוכנים לבעלי חיים ולבני אדם, מעבר להיותם רעילים למזיקים אותם מבקשים להדביר.

על מנת להפוך למדביר חרקים מקצועי, יש צורך לעבור דרך מסודרת וטכנית של השגת תעודת יושר ממשטרת ישראל ומעבר קורס מקצועי בן חודשיים דרך משרד הבריאות או דרך המשרד להגנת הסביבה. רק לאחר שני האלמנטים האלו, אפשר להוציא רישיון הדברה ולהתחיל להתעסק עם חומרים כימיים, תרסיסים וצורות הדברה מגוונות, חלקן מסורתיות יותר וחלקן מודרניות ומתקדמות יותר.

רישיון מדביר

הרישיון לעסוק בהדברה מחולק לארבעה פרמטרים, כאשר לא כל מדביר בחיפה או בכלל רשאי לעסוק בכל סוגי ההדברות הללו. סוגי היתרי ההדברה הם: היתר לקטילת חרקים, היתר לקטילת מכרסמים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד בלתי מוגבל שמשמעותם שימוש בגז על מנת לקטול את החרקים הרגישים לכך.

איך תזהו מדביר מקצועי בחיפה?

איש מקצוע בעל ניסיון בהדברה אמין ומהימן יבצע, כבר בשיחה הראשונית בטלפון או דרך האתר, תחקיר קצר שמטרתו זיהוי המזיק הקיים בבית או בנכס בו מבקשים לבצע את העבודה, תשאול הלקוח לגבי כמות וסימנים שאותם זיהה והצגת תהליך העבודה, על משכה ועלותה, ללא דחיקת הלקוח אל הקיר וחיובו על הגשת ההצעה. טוב יעשה הלקוח אם יבקש מספר חוות דעת ומספר הצעות מחיר, ועל פיהן יחליט. עם זאת, חשיבות המקצועיות, הניסיון והמיומנות הספציפית של כל מדביר היא גדולה ומרכזית, ולפעמים כדאי לשלם קצת יותר על מנת לקבל תוצאות הרבה יותר טובות בסוף התהליך.

אדיבות בשירות

פעמים רבות הקריאה למדביר מתבצעת בהיסטריה כוללת ובאיבוד עשתונות מוחלט. אדם הרואה בביתו חולדה לעיתים אינו שולט על רגשותיו וצועק בטלפון כאשר הוא מצפה לתגובה מיידית ופיצה בהולה של המדביר לזירת האירוע. במקרים כאלו על המדביר להיות סבלני, לנסות ולהבין מה הבעיה ולהרגיע את האנשים המבוהלים דרך השיחה הטלפונית. מדביר אשר אינו מסוגל להתמודד עם המורכבות של תפקידו אינו צריך לעבוד במקצוע זה.

זמינות

הדברה היא עניין שמצריך היענות מהירה ותגובה זריזה לכל קריאה. אם אתם מתקשרים אל המדביר אותו בחרתם והוא מתאם איתכם יום להגעה בעוד שלושה שבועות, כנראה שהוא אינו מבין את חומרת הבעיה מולה אתם ניצבים. במקרה כזה אל תתפשרו ונסו לדבר עם מדביר נוסף בחיפה והצפון אשר יגיע אליכם מוקדם יותר ויעזור לכם בפתרון הבעיה בקלות ובמהירות.

התפתחותו של ענף ההדברה

טרמיטים

טרמיטים בצפון? טרמיטים במרכז? הדברת "זבנג"!   מובילים בשרות הדברת SOS לתושבי הצפון והמרכז! מדוע מזמינים כיום הדברת טרמיטים בצפון ובמרכז? אם אתם גרים בנהריה, בקריות

קרא עוד »

המלחמה האינסופית בחרקים

זבנג יסייעו לכם במלחמה המתישה והאינסופית בחרקים בזכות שירותי הדברת חרקים מקצועיים, קפדניים ואיכותיים תוך הקפדה על זמינות גבוהה. בשנת 2012 התגלה ממצא נדיר ומפתיע,

קרא עוד »

שאלות ותשובות נפוצות - אתם שואלים אחנו עונים

אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסיקוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. גולר מונפרר סוברט? קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטוםס וואל אאוגו וסטיבולוםסחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. לורם איפסום דולור סיט אמט, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף

אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסיקוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. גולר מונפרר סוברט? קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטוםס וואל אאוגו וסטיבולוםסחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. לורם איפסום דולור סיט אמט, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף

אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסיקוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. גולר מונפרר סוברט? קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטוםס וואל אאוגו וסטיבולוםסחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה. לפמעט מוסן מנת. לורם איפסום דולור סיט אמט, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף

כאן תופיע כותרת לקידום1
וסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.ולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.
כאן תופיע כותרת לקידום 2
וסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.ולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.
כאן תופיע כותרת לקידום 3
וסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק - וענוף צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. הועניב היושבב שערש שמחויט - שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.ולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה - לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.
הקודם
הבא

ליצירת קשר

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר